“Nuk të ka hije hiç”, nëna e Yll Limanit i kërkon ta heq urgjentisht këtë foto

  • E.K /
  • 05 August 2021 - 11:23
“Nuk të ka hije hiç”, nëna e Yll Limanit i kërkon ta heq urgjentisht këtë foto

Jo gjithçka që hedhim në rrjete sociale, u pëlqen prindërve tanë. Ky ishte rasti edhe me Yll Limanin dhe fotografitë e fundit që ka publikuar.

Artisti u shfaq me një pije në dorë teksa tymoste një cigare.

“Mos ja dërgoni mamit tim këto foto nga nata e shkuar”, shkroi Ylli përkrah fotos së tij.

Por, mamaja e tij i pa këto foto dhe reagimi i saj nuk ishte aspak i lumtur thënë të paktën.

(Kosova Sot Online)