Leonora Jakupi lyen flokët në mal

  • E.K /
  • 17 August 2021 - 18:24
 Leonora Jakupi lyen flokët në mal

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, duket se ka nisur pushimet në Brezovicë dhe po merret edhe me pamjen e jashtme.

Mesa duket, Kaci e ka ‘harruar’ Leonorën shkaku i vlugut të punëve të dhe Leonora ka bërë zgjidhje tjetër.

Ajo ka shfaqur video nga lyerja e flokëve në kushte shtëpie nga një shoqe me mbishkrimin:

“Bëjmë ngjyrosje në mal sepse Kaci Lleshi është shumë i zënë”.

(Kosova Sot Online)