Familja e ndau Mozzikun nga Loredana?

  • E.K /
  • 17 August 2021 - 22:22
Familja e ndau Mozzikun nga Loredana?

Loredana dhe Mozzik prej ditësh po përfliten për një ndarje të mundshme.

Shkak për këto aludime u bë fillimisht largimi i njëri-tjetrit nga rrjetet sociale për të vazhduar me disa ‘’thumba’’ nga të dyja palët.

Mozzik publikoi i pari disa statuse ku thuhej se lumturia nuk gjendet aty ku e ke humbur një herë. Megjithatë, ai shkroi më pas se postimet e tij nuk lidhen detyrimisht me gjendjen e tij emocionale e shpirtërore.

vi

Më pas, Loredana publikoi në Instastory një pjesë të tekstit të këngës “Let you down” të reperit NF, që dukej si një dedikim ndaj Mozzik.

Por nuk u ndal me kaq.

Loredana bëri lëmsh rrjetin sërish me postimet e saj.

Mbrëmë ajo ka publikuar këngën e reperi Dave, i cili përmend ish-të dashurën e tij shqiptare dhe familjen e saj si shkaktar për ndarjen e tyre.

Në këngë ai thotë se familja e saj ishte shkaku i ndarjes së tyre për shkak të paragjykimeve racore dhe fetare.

Kjo bëri që fansat e shumtë të dy artistëve të aludojnë se kjo lidhet me ta, pasi edhe dyshja i përkasin dy feve të ndryshme.

Por ajo në të cilën po besojnë më së shumti fansat është se kjo mund të jetë një ‘’lojë’’ e çiftit për vëmendje para publikimit të albumit të përbashkët të titulluar “No rich parents’’

(Kosova Sot Online)