Enca e quan jetë pushimin në plazh me poza në bikini

  • E.K /
  • 26 gusht 2021 - 15:22
Enca e quan jetë pushimin në plazh me poza në bikini

Këngëtarja ka pozuar në bikini duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në Instagram, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me bikine ngjyrë të bardha.

Bukuroshja shqiptare shfaqet jo rallë herë provokuese për ndjekësit e saj të cilët i pëlqejnë postimet e saja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

(Kosova Sot Online)