Nënë e dy fëmijëve por shikojani trupin Elitës

  • E.K /
  • 01 September 2021 - 12:17
Nënë e dy fëmijëve por shikojani trupin Elitës

Ajo për një kohë të shkurtë është bërë nënë e dy fëmijëve.

Por, Elita Rudi ka arritur t’i ruaj linjat e saj trupore dhe po duket sikur s’ka lindur fare asnjë fëmijë.

Në Instagram, ajo ka hedhur disa imazhe në të cilat shihet e veshur në bikine, duke treguar barkun e sheshtë.

(Kosova Sot Online)