Blerta Deliu dhe Ryva Kajtazi, një fotografi e rrallë e tyre nga koha e studimeve

  • E.K /
  • 02 September 2021 - 08:30
Blerta Deliu dhe Ryva Kajtazi, një fotografi e rrallë e tyre nga koha e studimeve

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu gjithmonë e ka treguar se ka një shoqëri të mirë me një pjesë të madhe të estradës.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi të shumë viteve më parë, gjatë kohës së studimeve.

Në foton e publikuar, krahas saj është këngëtarja Ryva Kajtazi me të cilën deputetja ka mbajtur shoqërinë që nga koha kur ishin studente.

“Kujtimet më të mira prej akademisë e kohës së studimeve. Shoqja ma e mirë ndonjëherë. Ta du shpirtin e bardhë”, ka shkruar Deliu-Kodra.

(Kosova Sot Online)