Partnerja e Cristiano Ronaldos shkëlqen në Kanë me diamante me vlerë 107 mijë dollarë

  • G.G /
  • 03 September 2021 - 10:56
Partnerja e Cristiano Ronaldos shkëlqen në Kanë me diamante me vlerë 107 mijë dollarë

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer me plot kuptimin e fjalës në Festivalin e Filmit në Kanë.

Zeshkania seksi u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë bojëqielli dhe diamante me vlerë rreth 107 mijë dollarë.

27-vjeçarja mbante në qafë një gjerdan, katër unaza dhe vathë me lule të markës Giardini Segreti.

Raportohet se Georgina Rodriguez ka një koleksion bizhuterish me vlerë mbi 3.5 milion paund.

Ajo mori pjesë në event e shoqëruar nga stilistja e modës, Anna Dello Russo.

(Kosova Sot Online)