Shtatzënë për herë të parë, ja si do të duket Marina

  • G.G /
  • 11 September 2021 - 15:55
Shtatzënë për herë të parë, ja si do të duket Marina

Programi i humorit “Klanifornia” fillon mbrëmjen e kësaj të shtune, dhe Marina Vjollca do të jetë moderatorja edhe pse është në pritje të ëmbël.

Pas konfirmimit të lajmit të shtatzëninë dhe fotografive mbresëlënëse që Marina na dhuroi, të gjithë jemi kuriozë se cili do të jetë look-u që ajo do të zgjedhë për këtë të shtunë.

Ka qenë aktori Jul Deda që zbuloi se si do të duket Marina, teksa ka publikuar disa fotografi nga spektakli i sotëm në Instagramin. Marina shihet e veshur me një fustan të bardhë të gjatë dhe duhet thënë se si çdo herë duket shumë bukur, i dukshëm është edhe barku i saj i rrumbullakosur.

(Kosova Sot Online)