Marina Vjollca shkëlqen në fustanin e ngushtë që i theksonte barkun e rrumbullakosur

  • E.K /
  • 19 shtator 2021 - 15:23
Marina Vjollca shkëlqen në fustanin e ngushtë që i theksonte barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e shumë dashur nga publiku, Marina Vjollca, derisa është në pritje të ëmbël po vazhdon edhe punën me emisionin “Klanifornia”.

Si në çdo paraqitje që kujdeset të duket bukur dhe e kuruar mirë kështu mori vëmendje edhe në pozat e fundit.

Veshur në fustan lejla të shkurtër dhe të ngusht që i theksonte barkun e rrumbullakosur Marina dukej e mrekulluesheme.

“Prekjet e diellit. Mirëmëngjesi të gjithë”, ka shkruar në mbishkrim në fotografive.

Kujtojmë që në anën tjetër bashkëshorti i saj, reperi Getuar Selimi, po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore, kënga e tij e fundit “Andiamo” erdhi në bashkëpunim me Stinen.

(Kosova Sot Online)