E dashura e Ledrit vishet me shumë stil, mahniti të gjithë

  • G.G /
  • 20 September 2021 - 11:37
E dashura e Ledrit vishet me shumë stil, mahniti të gjithë

Sara Hoxha postoi një fotografi të re.

Ajo shihet që ka pozuar në mbrëmje derisa ka veshur xhaketë lëkure.

Me flokët që kanë filluar ti prishën në mbrëmje ajo duket e thjeshtë dhe bukur.

Sara tregoi se nuk ka harruar edhe filtrin për këtë foto.

(Kosova Sot Online)