Nuk do ta njihni, Ana Kauri krejt ndryshe si bionde

  • E.K /
  • 21 September 2021 - 15:49
Nuk do ta njihni, Ana Kauri krejt ndryshe si bionde

Ana Kauri është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ish konkurrentja e “Për’puthen”, ka qenë mjaft e përfolur kohë të gjatë për shkak të ndërhyrjeve të shumta estetike që i ka bërë në fytyrë.

Pas hyrjes në emision Ana vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke u shfaq krejt ndryshe.

Por sidoqoftë ende vazhdojnë të qarkullojnë foto nga pamja e saj e dikurshme.

Hiç më larg se sot faqja e njohur në instagram “Vipat e bllokut” e ka postuar një imazh të saj ku ajo shihet me flokë bionde dhe pamje origjinale.

(Kosova Sot Online)