Postojnë rrallë por Vali dhe Adelina duken aq bukur pranë njëri-tjetrit

  • G.G /
  • 01 tetor 2021 - 18:15
Postojnë rrallë por Vali dhe Adelina duken aq bukur pranë njëri-tjetrit

Çifti i njohur rrallëherë publikojnë momente së bashku.

Megjithatë, Val Karasniqi, bashkëshorti i këngëtares sot ka postuar një imazh me të teksa shihen të lumtur krahë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Në storien e tij në Instagram, Vali ka ndarë imazhin e bukur derisa Adelina ka pozuar tejet e lumtur pranë tij.

Ndërkohë, ai i vendosi disa emotikona zemre fotografisë ndërsa Adelina e ripostoi në Instagramin e saj duke e quajtur dashurinë e jetës së saj.

Kujtojmë se, Adelina dhe Vali janë prindër të një djali, Uliksit.

(Kosova Sot Online)