Ditë zie për Fadil Berishën, humb personin e ngushtë familjar

  • G.G /
  • 08 October 2021 - 10:10
Ditë zie për Fadil Berishën, humb personin e ngushtë familjar

Fotografi shqiptar, Fadil Berisha, ka humbur personin e tij më të dashur.

Bëhet fjalë për vëllaun e tij i cili ndërroi jetë ditën e sotme.

Këtë e bëri të ditur vet Fadili përmes një postimi në rrjetet sociale.

Berisha pranoi ngushëllime nga miqtë, familjarët dhe kolegët e tij.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1200129697140288&id=100014298068276

(Kosova Sot Online)