Humoristi Azemi publikon një foto të çuditshëm: Tu prit termin në ambasadë

  • E.K /
  • 08 October 2021 - 21:56
Humoristi Azemi publikon një foto të çuditshëm: Tu prit termin në ambasadë

Humoristi i njohur nga Kosova, Osman Azemi është një prej aktorëve më të pëlqyer dhe më të dashur nga audienca shqiptare.

Azemi, është shumë aktiv edhe në rrjetin social “Instagram” , me fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij profesionale dhe private.

Humoristi shpeshherë poston edhe fotografi dhe video mjaft komike se çfarë ndodhë në Kosovë.

Së fundi, aktori i njohur ka postuar në rrjetin e tij social një fotografi, një fotele të vogël e cila është e mbuluar me pluhur.

Sipër fotografisë, ai ka shkruar me humor  “Tu prit termin në ambasadë”.

(Kosova Sot Online)