Romeo ka marrë në dorë telefonin e Donaldit dhe është i gatshëm ta fëlliqë publikisht

  • G.G /
  • 09 October 2021 - 10:53
Romeo ka marrë në dorë telefonin e Donaldit dhe është i gatshëm ta fëlliqë publikisht

Romeo Veshaj ka bërë me dije gjatë ditës së sotme se ka marrë në dorë telefonin e vëllait të tij, me siguri pasi ai ja ka dorëzuar me hyrjen në ‘Big Brother’ dhe pasi bëri një video që argëtoi fansat e tij, ai ka zbuluar se i ka kontrolluar celularin deri në orët e para të mëngjesit dhe është gati që t’i përgjigjet çdo kërkese nga fansat sado e çuditshme të jetë ajo. “Më thoni cilën foto domi të shihni dhe ato të turpshmet unë do i tregoj”, ka thënë ndër të tjera Romeo.

Tani na duhet vetëm të presim e të shohim çfarë perlash do na nxjerrë Romeo nga arkivat e Donaldit.

(Kosova Sot Online)