E mbani mend aktoren në serialin “Rubi”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

  • A.P /
  • 22 tetor 2021 - 15:11
E mbani mend aktoren në serialin “Rubi”? Ja si duket ajo sot, gjyshe në moshën 42-vjeçare

Ajo është një nga aktoret që mori më shumë famë dhe në vendin tonë për shkak të telenovelës “Rubi”.

Bukuria e saj dhe aftësia në aktrim morën të gjithë vëmendjen.

Por si është jeta e saj ditët e sotme dhe si duket Rubi?! Ajo është bërë mama shumë e re, e një djali i cili quhet Segio.

Gjithashtu Rubi është bërë dhe gjyshe e një mbese të quajtur Mila. Edhe sot në moshën 42 vjeçare ajo ka një bukuri marramendëse.

Gjyshi i saj nga babai ishte japonez. Nëna e saj është me prejardhje libaneze. Rubi ishte një nga serialet më të ndjekura meksikane në Kosovë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

(Kosova Sot Online)