Sëmuret Fifi, banorët thërrasin ambulancën

  • G.G /
  • 23 tetor 2021 - 14:15
Sëmuret Fifi, banorët thërrasin ambulancën

“Big Brother VIP” po vazhdon të sjell momente nga banorët VIP, që po marrin vëmendjen e publikut.

Në platformën Youtube është publikuar një video nga show “Big Brother Vip” dëgjohet zëri i Beniadës duke thënë se Fifi nuk është mirë.

Banorët kanë thirrur ambulancën dhe ende nuk dihet se çka ka ndodh me këngëtaren mirëpo dyshohet se gjitha ka ndodhur pas deklaratës së Granitit i cili tha se e don vetëm si motër.

https://www.youtube.com/watch?v=F_-Asl2CA0g&t=26s

(Kosova Sot Online)