Enca Haxhia filmon gjoksin gjigant

  • A.P /
  • 25 tetor 2021 - 17:15
Enca Haxhia filmon gjoksin gjigant

Këngëtarja ka pozuar në bikini duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në Instagram, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon pamje provokuese dhe në këtë të fundit shihet me bikine ngjyrë blu.

Image

(Kosova Sot Online)