Cilat janë yjet botërore që po thyejnë rekorde duke fituar miliona nga faqja për të rritur ku kanë llogari edhe dy këngëtare shqiptare!

  • G.G /
  • 26 tetor 2021 - 12:51
Cilat janë yjet botërore që po thyejnë rekorde duke fituar miliona nga faqja për të rritur ku kanë llogari edhe dy këngëtare shqiptare!

“OnlyFans” është një aplikacion për të rritur ku femrat postojnë pamje provokuese por ndjekësit mund t’i shikojnë ato vetëm në këmbim të pagesës.

Pjesë e kësaj platforme që kanë hapur llogari janë edhe Enca Haxhia dhe Linda Halimi.

Nuk dihet se çfarë pamje u servojnë ato ndjekësve por logjikisht duket të jetë diçka më tepër se imazhet që hedhin në Instagram aty ku mund t’i shikosh falas.

Por llogari në këtë aplikacion kanë edhe artiste botërore madje fitojnë shuma të majme parash.

Cardi B, Blac Chyna dhe Bella Throne janë tri nga femrat më të shikuara, të cilat brenda muajit fitojnë miliona euro duke thyer kështu edhe rekordet e kësaj platforme.

(Kosova Sot Online)