Kaq e bukur duket Gresa me stilin e ri të flokëve

  • E.K /
  • 01 November 2021 - 12:39
Kaq e bukur duket Gresa me stilin e ri të flokëve

Gresa tani më e dimë se po i shijon mujat e fundit të shtatëzanisë, dhe mund ta vëreni se pritja e ëmbël e ka bërë edhe më të bukur.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një video ku shihet se i ka ndryshuar flokët, kaq e bukur duket ajo me stilin e ri.

Ajo prej një periudhe të gjatë kohore po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe të ndryshme për adhuruesit e saj.

Muajt e fundit të shtaztzanisë po i kalon si është më së miri, pran më të dashurve të saj dhe e gjithë famlja mezi po e pret ardhjen në jetë të bebushit.

(Kosova Sot Online)