Mihrije Braha feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

  • G.G /
  • 15 November 2021 - 14:20
Mihrije Braha feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plotë 54 vite jetë, duke pranuar urime të shumta nga miq e familjar.

Ditën u kujdes t’ia zbukuroi edhe më shumë bashkëshorti, Naimi, i cili përmes një imazh u shpreh se është i lumtur që e ka pjesë të jetës.

‘E dashur Mihrije , e dashur mam, duam të të themi se ti je kuptimi i jetës sonë , je përmbajtja je dashuria je shtylla , je ëndërra, je ngjyra dhe mrekullia, qe jeten na e bene te bukur ! Nuk ka fjale , as shkronja me te cilat do te ta thonim sa te duam dhe sa te lumtur jemi qe te kemi ! Gezuar Ditelindjen ! Platori & Naimi’, shkroi këngëtari në postimin e tij në ‘Facebook’.

(Kosova Sot Online)