Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 15:22
Ia tha se duket keq pa make-up, Antonela ia kthen Semit: A e ka pa veten çfarë shëmtire je?

Debatet nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e Big Brother, ku konkurenca mes vajzave rritet ditë pas dite.

Semi në një moment kur banorët e shtëpisë më të famshme ishin ulur bashkë duke biseduar i tha Antonelës: Sa e keqe dukesh pa make-up.

Antonela ja kthen: A nuk e ke pa veten çfarë shëmtire je?

Mesa duket Semi nuk e ka problem t’i thotë gjërat troç ashtu siç i mendon pasi pak kohë më pare ne nje moment krejtësisht spontan e quajti idiote Einxhel Shkirën e cila nuk reagoi keq.

Ky moment u bë viral dhe në rrjetet sociale pasi u mor me shumë humor nga ndjekësit.

(Kosova Sot Online)