Doli nga një operacion i vështirë, Adriana Matoshi ka dy fjalë për t’i thënë

  • G.G /
  • 08 December 2021 - 13:10
Doli nga një operacion i vështirë, Adriana Matoshi ka dy fjalë për t’i thënë

Aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi, i është nënshtruar një operacioni të vështirë, pasi, pas 9 vitesh i është kthyer tomori në kokë.

Fatmirësisht, ky operacion përfundoi me sukses.

Gjatë gjithë kohës, para dhe pas operacionit, Matoshi ka gëzuar mbështetjen e shumë personave.

E, për krejt ata, ajo iu falënderon me këtë status:

(Kosova Sot Online)