Merr fund gjithçka mes Borës dhe Donaldit, ajo ia kthen varësen (Video)

  • G.G /
  • 11 December 2021 - 13:08
Merr fund gjithçka mes Borës dhe Donaldit, ajo ia kthen varësen (Video)

Mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt duket se mbrëmë ka marrë fund gjithçka. Me veprimin e fundit që ka bërë Bora, ajo ka konfirmuar se ka hequr dorë prej tij.

Rozë merr vesh se mbrëmë Bora ia ka kthyer Donaldit varësen, që ai ia dërgoi në përvjetorin e tretë të njohjes së tyre.

Këtë varëse, Bora nuk e largonte nga qafa, derisa Donaldi filloi të puthej e përqafohej me Beatrixin.

Se Donaldi e ka marrë prapë varësen e tij e dëshmon edhe një video e publikuar nga produksioni i emisionit, ku i shihet varësja.

(Kosova Sot Online)