Enca përgatitet për Krishtlindje

  • A.P /
  • 22 December 2021 - 19:40
Enca përgatitet për Krishtlindje

Enca është këngëtarja që bën ‘boom’ sa herë që publikon imazhe.

Këngëtarja shqiptare nuk ia përton asnjëherë të provokojë ndjekësit e saj.

Ajo sot gjatë ditës ka publikuar një fotosesion për fund të vitit.

Këngëtarja shihet shumë provokuese teksa pozon afër një bredhi me një fustanë të shkurtër dhe  çorapa të gjata.

Enca merr vëmendje me imazhet e saj gjithmonë madje ajo provokon shpesh edhe me format e saj trupore të bollshme.

Image
Image

(Kosova Sot Online)