A ka bërë s*ks treshe me Romeon? Donald Veshaj flet hapur dhe pranon se ….: Me dy vajza kam kryer marrëdhënie

  • G.G /
  • 28 dhjetor 2021 - 15:44
A ka bërë s*ks treshe me Romeon? Donald Veshaj flet hapur dhe pranon se ….: Me dy vajza kam kryer marrëdhënie

Donald dhe Romeo Veshaj janë binjakët më të famshëm në Shqipëri.

Vellzërit janë të pandashëm në skenë dhe në jetë, si edhe kanë treguar që ndajnë gjithçka me njëri-tjetrin.

Megjithatë hyrja e Donald Veshaj në shtëpinë e Big Brother i ka ndarë për disa kohë. Gjatë një bisede me ish-konkurrenten e Përputhen, Antonela Berisha, aktori ka treguar detaje nga marrëdhënia e tyre.

“A ke bërë seks treshe ti, Romeo dhe një vajzë tjetër”, e pyeti ajo.

Aktori humorit u shpreh se s’ka bërë seks treshe me vëllain binjak pasi nuk i ka rënë rasti, por pranoi se ka kryer marrëdhënie me dy vajza njëkohësisht.

(Kosova Sot Online)