'Më fal' vjen nga Dafina dhe Majk

  • A.P /
  • 13 janar 2022 - 19:39
'Më fal' vjen nga Dafina dhe Majk

Dyshja e njohur e showbizzit shqiptarë kanë sjell në tregun muzikor bashkëpunimin e tyre.

“Më fal”, mban titullin projekti muzikor i Dafina Zeqirit dhe Majk i cili është i realizuar me videoklip.

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtares me reperin të cilët janë shfaqur të veçantë, secili në stilin e tij duke prezantuar një projekt muzikor i cili është pritur mirë nga fansat e dyshes.

Theksojmë se, Majk dhe Dafina kanë qenë aktiv me videoklipe vitin 2021 duke veçuar këngëtaren e cila e lansoi edhe albumin, “Dafinë moj”.

(Kosova Sot Online)