Arbnora Ademaj lë pa fjalë ndjekësit në fotot e fundit, kaq tërheqëse duket

  • G.G /
  • 18 February 2022 - 13:23
Arbnora Ademaj lë pa fjalë ndjekësit në fotot e fundit, kaq tërheqëse duket

Arbnora Ademaj tashmë është konfirmuar si aktore pas suksesit të jashtëzakonshëm të serialit ku ka luajtur.

Siç merret vesh, bukuroshja tashmë ka nisur me xhirimet e një seriali të ri, që pritet të jetë suksesi i radhës i saj.

Arbnora këto ditë është kthyer për një pushim të shkurtër në Kosovë dhe si zakonisht ajo ka sjell frymë e stil të ri.

Se Arbnora mbetet Arbnorë, e dëshmojnë edhe këto foto të postuara në Instagram.

(Kosova Sot Online)