Ledri dhe fansja bëjnë muhabet në koncert, del video në publik

  • G.G /
  • 04 April 2022 - 12:24
Ledri dhe fansja bëjnë muhabet në koncert, del video në publik

Teksa Ledri po vazhdon turin e tij të koncerteve nëpër Europë, së fundmi ai duket të ketë pasur një moment simpatik në skenë.

Në rrjete sociale po qarkullon një moment me një fanse nga e cila i huazon një palë syze të shtrenjta.

“A po mi shet?”, e pyet Ledri fansen duke bërë humor nëse janë origjinale, apo të blera në Turqi.

Në fund, Ledri ia kthen fanses syzet nën pretekstin se asaj “i rrinë më mirë”.

Video e plotë nga momenti, në vijim. 

(Kosova Sot Online)