Në përqafim të partnerit, Fifi: Je ti ai që dëshiroja

  • E.K /
  • 11 April 2022 - 08:37
Në përqafim të partnerit, Fifi: Je ti ai që dëshiroja

Këngëtarja e njohur, Fifi prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore.

Por, krahas projekteve dhe angazhimeve të shumta, jeta e saj private vazhdon të komentohet nga mediat rozë.

Prej muajsh artistja nga Ferizaj po shijon një lidhje të re dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.

Dyshja janë pothuajse të pandashëm, teksa nuk mungojnë as dedikimet romantike që ata bëjnë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Së fundmi ishte Fifi ajo që ka ndarë me fansat në Instagram një imazh të ri përkrah Adisti, ku shihet në përqafim të tij.

“Je ti ai që dëshiroja”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, Filloreta Raci (emri i plotë) po vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte, teksa po shijon suksesin e këngës “Hana” që solli në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ Dagz.

(Kosova Sot Online)