Fjolla Morina: ‘Oj gra mbyllni burrat’

  • A.P /
  • 10 April 2022 - 17:55
Fjolla Morina: ‘Oj gra mbyllni burrat’

Këngëtarja, Fjolla Morina, ka publikuar në faqen e saj të Instagramit disa foto provokuese, teksa ka bërë një kërkes “ngacmuese” për gratë.

Fjolla ka shkruar se gratë duhet të mbyllin burrat, pas fotove të saj shumë provokuese. 

 

Me këtë shkrim ka patur komente të shumta të fansave të saj.

“Oj gra mshelni burrat”, ka shkruar Fjolla.

Fjolla është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë edhe imazhet me përmbajtje provokuese. 

Image

(Kosova Sot Online)