Alban Skënderaj del me njoftimin e rëndësishëm për Miriamin

  • G.G /
  • 03 May 2022 - 11:04
Alban Skënderaj del me njoftimin e rëndësishëm për Miriamin

Këngëtares së njohur, Miriam Cani, i është hakuar llogaria zyrtare në Facebook.

Lajmin e ka bërë të ditur, Alban Skënderaj, i cili kërkoi ndjesë për përmbajtjen që po postojnë hacker-at në faqen e saj.

Albani shkruan se po punojnë për ta rimarrë sa më shpejt të jetë e mundur.

“Të dashur miq, dua t’ju bëjmë me dije që faqja zyrtare e Facebook-ut të Miriamit prej disa ditësh tashmë është marrë nga disa “hackers” në mënyrë të paligjshme ju kërkojmë ndjesë për postimet e shpeshta dhe pa asnjë lidhje me Miriamin Jemi duke punuar që shumë shpejt faqja t’i rikthehet Miriamit Faleminderit për durimin dhe mirëkuptimin.”, ka shkruar Alban Skënderaj.

(Kosova Sot Online)