Dhurata pozon me shumë stil

  • A.P /
  • 13 maj 2022 - 22:15
Dhurata pozon me shumë stil

Dhurata Dora, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo ka kohë të gjatë se është në skenën muzikore, e këngët e saj ka qenë jashtëzakonisht të suksesshme.

Hitet e saj ka qenë zakonisht në bashkëpunime, këngë të cilat janë dëgjuar anë e mbanë botës.

Së fundi ajo është shfaqur shumë stil veshur më një fustan të kuë të shkurtër dhe duket kaq bukur post ky i cili deri tani ka mbledhur perplote 63 mije pelqime ne Instagram.

Image

(Kosova Sot Online)