Alban Skënderaj dhe Miriam Cani së shpejt vijnë me një bashkëpunim të ri

  • E.K /
  • 16 May 2022 - 12:57
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani së shpejt vijnë me një bashkëpunim të ri

Alban Skënderaj dhe Miraim Cani janë një prej çifteve më të dashur në skenën muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Albani dhe Miriami kanë shumë bashkëpunime së bashku, ku secila këngë është bërë hit.

Albani ka publikuar një foto së bashku me Miriamin në “Instagram”, ku ka paralajmëruar një këngë së bashku më bashkëshortën e tij. Sipër fotos ai ka shkruar “Ola”.

(Kosova Sot Online)