Dafina shfaqet e lumtur: Më pëlqen shumë të shikoj gjërat e bukura

  • E.K /
  • 25 June 2022 - 16:26
Dafina shfaqet e lumtur: Më pëlqen shumë të shikoj gjërat e bukura

Është një prej artistëve shqiptare më të pëlqyera.

Dafina Zeqiri shquhet për interpretimin e saj, vokalin, thjeshtësinë e saj dhe për stilin e saj unik.

E një në foto të postuar në “Instagram, ajo ka postuar një foto e veshur me ngjyra, ku sipër fotos ka shkruar “Më pëlqen shumë të shikoj gjërat e bukura”.

(Kosova Sot Online)