Albani poston foto të rrallë nga fëmijëria me Trixën

  • E.K /
  • 12 July 2022 - 08:35
Albani poston foto të rrallë nga fëmijëria me Trixën

Beatrix Ramosaj është njëra ndër personazhet më të komentuara qysh nga lidhja e saj e krijuar brenda “BBV” me Donald Veshaj.

Së fundi ajo është bërë nostalgjike teksa ka postuar një foto nga fëmijëria e saj.

Pas kësaj, edhe Albani, ka publikuar një foto nga fëmijëria, ku shihet krah Trixës.

Trixa dhe Albani kanë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.

(Kosova Sot Online)