Stresi anulon koncertet dhe kjo është arsyeja

  • E.K /
  • 19 July 2022 - 21:48
Stresi anulon koncertet dhe kjo është arsyeja

Para disa ditësh ka ndodhur një ngjarje tronditëse në aksin rrugon Fushë Krujë-Thumanë.

Nga kjo ngjarje tronditëse kanë mbetur të vdekur tre persona, ku njëri nga tre personat e vdekur, ishte shoku i reperit, Stresi.

E pas këtij rasti Stresi ka marrë një vendim duke i anuluar të gjitha koncertet.

“I kërkoj ndjesë publikut. I kërkoj ndjesë të gjitha klubeve ku do performoja, por anuloj çdo aktivitet timin, kam nevojë për qetësi”, shkroi  Stresi.

(Kosova Sot Online)