Nora ‘kopjon’ valltaret arabe, me këtë veshje ekspozon trupin përvëlues

  • G.G /
  • 11 August 2022 - 10:02
Nora ‘kopjon’ valltaret arabe, me këtë veshje ekspozon trupin përvëlues

Nora Istrefi, vazhdon të jetë shumë i komentuar.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë shumë aktive në botën e muzikës.

Mirëpo, ajo është më shumë e përfolur për jetën e saj private. Martesa dhe ndarja e saj me Robet Berishën ende po përflitet.

Gjithsesi, ajo po vazhdon jetën e saj dhe angazhimin në koncerte dhe mbrëmje.

Ajo çka bie në sy është veshja e saj ekstravagante. Ajo se fundmi ka kopjuar valltaret arabe.

E veshur krejt me xixa-xixa, Nora ekspozon turpin e saj joshëse.

Barku i saj ‘petë’ merr gjithë vëmendjen. 

(Kosova Sot Online)