Enca lajmohet e ‘zhveshur’ nga dhoma e gjumit, riçipetat më nuk po ja mbajnë gjoksin!

  • G.G /
  • 18 August 2022 - 14:23
Enca lajmohet e ‘zhveshur’ nga dhoma e gjumit, riçipetat më nuk po ja mbajnë gjoksin!

Enca është njëra ndër këngëtaret që numëron hite të shumta.

Por kohëve të fundit ajo është distancuar nga muzika.

Megjithatë, ajo nuk është distancuar edhe nga rrjetet sociale.

Ajo është mjaftë aktive në profilin e saj të ‘Instagramit’, ku edhe ndan video dhe imazhe nga përditshmëria.

Enca se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet super provokuese.

Vetëm në bikini dhe duke ekspozuar gjoksin gjigant, Enca na thotë ‘mirëëmengjesi’.

Në këtë pamje, gjoksi i saj gati po ‘shpërthen’. 

(Kosova Sot Online)