E veshur me fustan të ngushtë, Albina Kelmendi do ta ‘shkrijë’ të dashurin e saj biznesmen

  • G.G /
  • 23 August 2022 - 14:00
E veshur me fustan të ngushtë, Albina Kelmendi do ta ‘shkrijë’ të dashurin e saj biznesmen

Albina Kelmendi është artiste e kërkuar nëpër mbrëmje muzikore, por edhe nëpër dasma.

Këngëtarja pejane ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin nga Suhareka, Valon Vata.

Ajo që bëri bujë nga kjo lidhje, ishte se Valoni ka qenë i martuar dhe ka dy fëmijë nga martesa e parë.

Sidoqoftë, Albinën nuk e ka penguar kjo, dhe ajo po vazhdon të shijoj jetën pranë të dashurit të saj.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto e bërë gati me dalë. E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me stil, Albina po shkëlqen. 

(Kosova Sot Online)