‘Për ty i lë të gjitha’, Donaldi i bën Borës dedikimin më të bukur në ditën e tij të lindjes

  • G.G /
  • 02 September 2022 - 09:04
‘Për ty i lë të gjitha’, Donaldi i bën Borës dedikimin më të bukur në ditën e tij të lindjes

Dje ishte ditëlindja e Donaldit dhe në ditën e tij të vecantë ai ka publikuar këngën e re, kënga titullohet “Hesht” dhe të gjithë e kanë cilësuar si dedikim për Bora Zemanin.

Dyshja janë rikthyer dhe kjo u vërtetua gjatë festivalit “Sunny Hill” ku u shfaqën përkrah njëri-tjetrit.

“T’u mendu për ty jam, t’u mendu sa shumë të kam dasht e të kam thy”,këngon Donaldi teksa më tej vazhdon mes të tjerash:

A po vjen e leni krejt? Leni llafet, leni njerëzit, leni krejt, unë para teje i lë krejt! Të lutem mos fol ti, të kuptoj më mirë me sy se me fjalë, hesht e mos fol ti, jo mos ki frikë se nuk jena t’u bo faj! Të lutem mos fol ti, afrohu dhe puthëm si herën e parë!

(Kosova Sot Online)