DJ Geek feston ditëlindjen, Dafina: Urime për dashurinë e jetës time dhe mikun tim më të mirë

  • G.G /
  • 10 September 2022 - 11:06
DJ Geek feston ditëlindjen, Dafina: Urime për dashurinë e jetës time dhe mikun tim më të mirë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek përveç që ndajnë skenën e muzikës bashkë ata janë edhe në një lidhje romantike.

Geek sot feston ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar atë.

Këngëtarja ka publikuar fotografi ku shihet pranë partnerit të saj duke zgjedhur edhe fjalë më të bukura të dashurisë për të.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës time, miku im më I mirë dhe DJ”, ka shkruar Dafina sipër imazheve.

Si Dafina edhe DJ Geek kanë qenë tejet aktive me projekte të ndryshme dhe mbrëmje të shumta muzikore.

(Kosova Sot Online)