Oriola shfaqet tejet sensuale nga Parisi

  • A.P /
  • 22 September 2022 - 16:31
Oriola shfaqet tejet sensuale nga Parisi

Modelja Oriola Marashi ndodhet në Paris, e duke shkrepur foto në rrugët e qytetit të dashurisë, duket se sërish ka tërhequr vëmendjen.

Por këtë herë e veshur mjaft sensuale në fotot e publikuara nga Oriola duket se ka tërhequr edhe vëmendjen e priftit që po kalon në rrugë. Pra ku shkon Oriola marros gjithë dynjanë.

Veshja, trupi, format dhe bukuria e Orioles flasin mbi çdo gjë tjetër

Image

(Kosova Sot Online)