Komentet pikante të fansave kundrejt Beatrix Ramosajt në foton e Borës dhe Donaldit

  • A.P /
  • 28 September 2022 - 17:12
Komentet pikante të fansave kundrejt Beatrix Ramosajt në foton e Borës dhe Donaldit

Ne e dinim, ndonëse prej kohësh prisnim një foto të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt pas ribashkimit.

Pasditën e djeshme (27 shtator) moderatorja ua plotësoi dëshirën të gjithëve duke u shfaqur në Instagram krah aktorit e buzëqeshur.

 

Të shumtë kanë qenë edhe fansat që janë lumturuar për dyshen e tyre të preferuar, por nuk munguan edhe ato që e shfytëzuan seksionin e komenteve për t’u “hakmarrë” ndaj Beatrix Ramosajt.

Komentuesit e kanë bërë këtë as më pak dhe as më shumë se duke përdorur shprehjet që dikur janë thënë nga këngëtarja.

“Komshinjtë janë duke u çmendur sot,”-shkruan një ndjekës.

“Beatrix është duke i çmendur komshinjtë në këto momente,”- vazhdon një tjetër.

Kujtojmë që ky ishte një koment i bërë nga Ramosaj në një foto të postuar nga Bora Zemani, moment i shkrepur mbrëmjen që bëri bujë të madhe kur zhvilloi takimin me Donald Veshajn në shtëpinë e “Big Brother Vip.”

Image

(Kosova Sot Online)