Mozzik takohet me vajzën e tij për herë të parë pas dedikimit emocionues për të

  • G.G /
  • 01 October 2022 - 09:52
Mozzik takohet me vajzën e tij për herë të parë pas dedikimit emocionues për të

Mozzik është takuar me vajzën e tij për herë të parë pas publikimit të këngës ‘ Të dua’.

Këtë këngë Mozzik ia publikoi vajzës së tij, Hanës, dedikim ky që ishte prekës.

Në videon e publikuar në llogarinë e Instagram të Mozzik shihet së bashku me Hanën duke bërë një bashkëbisedim.

Hana është vajza e këngëtarit Mozzik dhe këngëtares Loredana.

Çifti tash e një kohë janë ndarë.

(Kosova Sot Online)