Sulmi se*sual ndaj Mrikës e shqetësoi shumë Einxhelin, ka disa fjalë për sulmuesin

  • E.K /
  • 01 October 2022 - 15:33
Sulmi se*sual ndaj Mrikës e shqetësoi shumë Einxhelin, ka disa fjalë për sulmuesin

Mbrëmë alpinistja Mrika Nikçi publikoi pamjet ku shihej se është sulmuar seksualisht nga një person.

E për këtë rast pati shumë reagime, ndër to edhe ai i Einxhël Shkirës.

Ajo është shprehur se sulmuesi nuk do të mundet më të ecë i qetë rrugëve.

“Uroj që sot e tutje të gjesh dhe ti guximin të ecësh sërish i qetë rrugëve të qytetit”, ka shkruar ajo në Instagramin e saj.

(Kosova Sot Online)