Meti sot feston në Zvicër

  • A.P /
  • 16 October 2022 - 11:09
Meti sot feston në Zvicër

Për këngëtarin e njohur Meti Bërbatovci kjo e diele është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot Meti feston ditëlindjen.

 

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e familjarëve dhe miqve të tij.

Ai sot mbush 36 pranvera.

Image

(Kosova Sot Online)