Tunen më në formë se keni parë

  • A.P /
  • 23 November 2022 - 19:04
Tunen më në formë se keni parë

Një prej këngëtareve më avangarde të estradës shqiptare është  edheTuna, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e ka vërtetuar vetë ajo përmes paraqitjeve të saj.

Shikoni foton e fundit dhe binduni se Tuna është plot stil.

Image


(Kosova Sot Online)