Edona Llalloshi me këtë veshje po duket si zonjë, ky është detaji unik në kostumin e saj

  • E.K /
  • 06 February 2023 - 08:59
Edona Llalloshi me këtë veshje po duket si zonjë, ky është detaji unik në kostumin e saj

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi, vazhdon të mbetet unike në talentin dhe stilin e e saj të veshjes, shkruan “Kosova Sot Online”.

Edona i kushton mjaft rëndësi pamjes së saj.

Ajo gjithmonë shfaqet e rregulluar me elegancë deri ne detajin e fundit.

E tillë është shfaqur edhe me këtë kostum të zi.

(Kosova Sot Online)