Fifi për Adisin: Jam idhnu me të ama prap e du bre

  • E.K /
  • 25 February 2023 - 11:54
Fifi për Adisin: Jam idhnu me të ama prap e du bre

Fifi dhe Adisi pritet shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Fifi dhe Adisi janë prej çifteve më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ata të dy janë komentuar mjaft shumë për lidhjen e tyre.

Fifi shumë shpesh ka treguar publikisht dashurinë që ka ndaj partnerit të saj.

“Jam idhnu me të ama prap e du bre”, ka shkruar Fifi.

(Kosova Sot Online)